top of page

W H Y T E  U K  G R A V I T Y  E N D U R O  T E A M

 

Britský tovární tým se zaměřuje na tyto závody:

Evropská část EWS

British Enduro Series

Welsh Garvity Series

Tweedlove 
Vallelujah
Ard Rock Enduro

MARTYN BROOKES

 

S A M  S H U C K S M I T H  dříve jezdec světového poháru a elitní downhill závodník přestoupil do enduro kolotoče v roce 2013 po roční přestávce způsobené operací kolene. Rychle se vypracoval a v roce 2015 se stal britským šampiónem. Poté co získal inženýrský diplom, se stal členem Whyte design týmu a zaměřuje se na vývoj nové generace našich kol.  

 

Věk 25, Výška 178cm, Váha 80Kg, Pochází z Redhill, Surrey.

 

M A R T Y N  B R O O K E S  jezdí na kole od té doby co se naučil chodit.  V minulých letech jezdil snad všechny disciplíny včetně trialu, dirtu, 4X a XC závodů. 5-té místo v Megavlanche, Top 30 v EWS závodech a 4-té místo v  Trans Savoie patří mezi jeho největší úspěchy.  

Věk 28, Výška 188cm, Váha 73.5Kg, Pochází z Stoke on Trent.

NEIL HALCROW

 

N E I L  H A L C R O W  je nadšený mountain bikerem více než 20 let. Dříve závodil ve vytrvalostních 24h XC závodech a poté co před třemi lety přešel k downhillu a enduru jej najdete v výsledcích kategorie Master.  

 

Věk 35, Výška 183cm, Váha 78Kg, Pochází z Shrewsbury, Shropshire.

 

C A R L  J E N N I N G S  jezdí v terénu více než 35 let. Přišel z motocyklových enduro závodů, a na horském kole si začal zlepšovat kondici. Brzy však přišel na to, že raději šlape do pedálů než točí rukojetí plynu. Rád jezdí závody Welsh Gravity sére a lokální enduro závody.

Věk 45, Výška 175cm, Váha 74Kg, Pochází z

Usk, Monmouthshire.

CARL JENNINGS
bottom of page