top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Vimeo Icon
TOP

#whytelovetrails

SVOBODA. To je to, proč všichni jezdíme. Svobodně posouvat své možnosti, užívat si každou svou jízdu, dosáhnout limitů nemožného. Svobodně nasát svěží horský vzduch do plic na vrcholu stoupání a nechat rozpustit svou celodenní únavu v pedálech. Svobodně se dostat kamkoliv chcete, do hor, do města nebo jen do parku. Svobodně se rozhodnout a sjet na neznámou stezku, aby jste zjistili kam vede. Cítit se svobodně, když objevujete svět nových dobrodružství, co můžete podniknout, když na to máte to správné vybavení. Je jedno jak jezdíte, osvoboďte se od konformního světa a nechte své starosti za hlavou.

 

To je to, proč Whyte existuje. Začalo to jedním kolem před 19 lety, ale právě toto kolo mělo více inovací, než měla většina kol v té době dohromady. Ovlivnili jsme trh, změnili jsme standardy a naučili se nové věci. Tou nejdůležitější věcí je to, že pokud dáte těm nejlepším designerům svobodu, můžete vytvořit úžasné věci. Začalo to řadou skvělých výsledků v recenzích a dnes je to snad ještě jasnější. Poté co se náš T-130RS stal Trail bikem roku, a série T-130, T-129 a 900 sbírají ty nejvyšší ocenění v MTB médiích.      

NEW

#newT130

#enduroG170

#enduroG170

#switchable29er/27.5Plus

Nejsou to jen jezdci a testeři magazínů, kdo pějí chválu na naše kola.  Nejlepší světoví inovátoři v oboru jako je SRAM, nás vyhledávají pro své radikální koncepty, protože vědí, že jsme volnomyšlenkáři s odvahou vytvářet takové revoluční konstrukce jako je náš rám SCR. Se stejnou péčí navrhujeme celá naše kola, aby jste z nich dostali maximum, co se týče Vašich schopností, kondice, peněz a úžasných zážitků.

 

V roce 2019 nabízíme tuto svobodu ještě širší skupině jezdců než kdykoliv předtím. Stavíme na recenzích, přepisujeme výsledky a pravidla hry. Najdi i Ty svou svobodu na těchto stránkách nebo na našich testovacích dnech po celé České a Slovenské republice.    

Whyte katalog .pdf

PDF KATALOG KOL 2018

Whyte příslušenství katalog .pdf
orZqarsQ.jpeg
bottom of page