top of page

TESTUJ WHYTE

Nejlepší cesta, jak si vybrat to správné kolo je otestovat jej. Jediná cesta jak objevit unikátní geny kol Whyte, je vyzkoušet je na vlastní kůži.

Správné nastavení kola a hlavně jeho odpružení na jezdce, hraje zásadní roli při výběru kola a pocitu z něj. Přípravě našich kol na testy věnujeme velkou pozornost a bereme je jako základ Vašeho výběru. Seznámit se s našimi koly máte možnost na následu místech nebo bikových akcích uvedených v našem KALENDÁŘI AKCÍ. 

 

TESTOVACÍ  KOLA 2022

WHYTE E-180 RS - vel. L   (E-MTB TRAIL ENDURO)

WHYTE T-160 RS - vel. M  (  TRAIL ENDURO )

WHYTE G-180 RS - vel. M (GRAVITY ENDURO)

WHYTE T-140 RS - vel. S   (  TRAIL )

Uvedená kola nemusí být dostupná na každé akci. Doporučujeme si kolo dopředu rezervovat přes náš kontaktní formulář nebo v rezervačním systému pořadatele akce.

Vždy Vás požádáme o dva platné doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo pas), vratnou kauci ve výši 5000Kč/500EUR a souhlas s pořízení Vaší fotografie s vybraným kolem. Kauci přijímáme jen v hotovosti v měnách CZK a EUR a slouží pro případnou úhradu způsobených škod.

Doba výpůjčky je 1h, případně se řídí pravidly pořadatele akce. Výpůjčka je po uvedenou dobu ZDARMA.

Nad tuto dobu nebo vícedenní výpůjčka je zpoplatněna půjčovným ve výši 800Kč s DPH za 1 den. Toto půjčovné je odečteno z ceny kola v případě jeho objednání do 1 týdne od data ukončení výpůjčky. Kolo je přebíráno zpět jen čisté.

V případě, že preferujete své pedály, nezapomeňte si je přinést!  

 

 

 

 

 

 

 

TEST CENTRUM  ( Nový Jičín, Dvořákova 1947/41)

Test kola Whyte kdykoliv, 365 dní v roce, přímo u nás v test centru v Novém Jičíně, individuální péče, konzultace, nastavení všech parametrů, možnost bezdrátové diagnostiky odpružení, servis a technické zázemím naší firmy. Podpora od těch nejpovolanějších, kdo jiný by měl o Whytech a jejich nastavení vědět více? 

PŮJČOVNA ŠEMBERSKÉ STEZKY  (okolí Prahy)

Spolupracujeme s trailovou lokalitou u Českého brodu. Na místních stezkách si lze vybrané modely Whyte zapůjčit a vyzkoušet na, jak na flow trailech, tak i na náročnějších, černých trailech. Otestujte si kolo v prostředí pro které jsou navržena.

 

Modely v půjčovně naleznete ZDE

Půjčování kol Whyte na Šemberských stezkách se řídí vlastními pravidly provozovatele půjčovny. 

KALENDÁŘ   AKCÍ

bottom of page