WESSEX ONE           59 990 Kč / 3 499 €

"Zamilovali jsme si přístup, s jakým Whyte vylepšuje all-road bike Wessex, celý minulý rok jsme jezdili jedno-převodník na rámu Wessex SE, byl to náš  test bike pro kotoučové brzdy a kola. Pro rok 2018, Whyte změnil formu rámu a doplnil jej sadou SRAM Apex 1 s širokým rozsahem převodů, aby vytvořil jedno-převodníkový One s čistými liniemi."

- CYCLING PLUS

 
Když jsme se zamýšleli nad designem tohoto kola, chtěli jsme vytvořit ještě jednodušší verzi Wessexe. Pohon 1 x 11 nabízí 11 použitelných převodů bez jejich překrytí s úžasnou jednoduchostí.
Systém plášťů s ráfky WTB TCS, dává kolu všechny výhody bezdušových kol. Možnost jezdit nízký tlak poskytuje komfort i přilnavost, pro pocit bezpečí a jistoty za každých podmínek a počasí.
Hydraulické kotoučové brzdy umožňují ovládání jedním prstem při horním či dolním úchopu a umožní tak plnou kontrolu nad kolem za každých podmínek.
Zobrazit více
 

THE ULTIMATE ROAD BIKE

 
 

SPECIFIKACE

VELIKOST RÁMU

  • Uváděná je výška postavy. Vhodná velikost rámu, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

GEOMETRIE

stag_x200.png

Dvořákova 1947 / 41

741 01 Nový Jičín

PO - PÁ  10h - 18h

SO, NE    jen po domluvě

+420 604 972 878

info@whyte.cz

 

MADEFORTRAILS.CZ

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Vimeo Icon

Whyte Bikes 2019 CZ & SK