top of page
T-129 S
79 999 Kč / 2 963 €

GALERIE

GALLERY

VIDEO

PŘEDNOSTI

KEY FEATURES

"Běžným jezdcům nabízí Whyte T-129 zábavu a jistotu, otevírá jim nové obzory rychlosti a stability na  flow trailech - zkušené jezdce T-129 RS uhrane svou jiskrnou hravostí, mrštností a syrovým vzrušením."

Enduro Mountain Bike Magazine

Navržen do bristského počasí

Společným rysem série T-129 je teleskopická sedlovka Rockshox Reverb Stealth a náš Intergrip systém uchycení a utěsnění sedlovky. Toto unikátní řešení dává T-129S nejen čistý vzhled, ale hlavně skvělou odolnost proti rozmarům jakéhokoliv počasí. 

Vítěz mnoha testů ještě lepší

Letošnímu T-129S jsme ponechali geometrii v mnoha magazínech vítězného T-129RS z roku 2016. Jeho rozměry a úhly reprezentují nejnovější  vývojový stupeň Whyte trail geometrií. 

Dlouhodobá spolehlivost

Nové Shimano SLX přebírá technologie pohonu z vyšší sady XT 1 x 11 a nabízí tak obdobný výkon v dostupnějším balení.  Ve Whyte jsme jej navíc zkombinovali s Race Face klikami s 30mm silnou, dutou hliníkovou osou a závitovým středem BSA umožňující snadnou údržbu. Vznikla tak kombinace vynikající svou nízkou vahou, tuhostí a odolností.  

Please reload

SPECIFICATION

SPECIFIKACE

GEOMETRY

GEOMETRIE

Velikost rámu / Výška jezdce

  • Vhodná velikost rámu pro Vás, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

bottom of page