Gisburn            63 990 Kč / 2 461 €

"Je to nejen skvělá zábava, když na něm doslova letíte po singl-trecích zpátky do High Paradise Farm, ale je to především neuvěřitelně hladká a se všemi detaily ochrany proti špatnému počasí, efektivní  jízda po silnici, aby jste o něm prohlásili, tohle je stroj pro správné all-round dobrodružství"

- CYCLING PLUS

 
Whyte geometrie dělá z tohoto biku mimořádně schopný a ovladatelný off-road. Technologie 1 x 11 nabízí jednoduchost a účinnost, která nemá konkurenci. Hydraulické kotoučové brzdy přidávají velkou brzdnou sílu a skvělou ovladatelnost.
Je to opravdu přelomový Gravel/Adventure bike s geometrií inspirovanou MTB, bezdušovými koly, hydraulickými kotoučovými brzdami, inovativní sadou SRAM Force 1 a teleskopickou sedlovkou. To vše pro maximální kontrolu, kterou Vám dá pocítit v prvním sjezdu.
Rovná karbonová vidlice se zeslabovaným oversize krkem, vnitřní vedení hydraulických hadic a 15mm pevná osa, dávají přední části biku potřebnou tuhost a precizní vedení stopy.
Zobrazit více
 

GRAVEL / ADVENTURE

 
 

SPECIFIKACE

VELIKOST RÁMU

  • Uváděná je výška postavy. Vhodná velikost rámu, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

GEOMETRIE

stag_x200.png

Dvořákova 1947 / 41

741 01 Nový Jičín

PO - PÁ  10h - 18h

SO, NE    jen po domluvě

+420 604 972 878

info@whyte.cz

 

MADEFORTRAILS.CZ

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Vimeo Icon

Whyte Bikes 2019 CZ & SK