top of page
802
27 999 Kč / 1 037 €

GALERIE

PŘEDNOSTI

KEY FEATURES

“... Whyte 802 Compact nabízí zkušenějším jezdcům spoustu chytlavé zábavy, zatímco začátečníky inspiruje svou jistotou.”


mbr magazín

Compact Fit

802 je dostupný i ve velikosti XS a má ve všech velikostech kratší geometrii, než modely 801 a 805. Lehce jsme ubrali na délce, aby se i jezdci s menšími proporcemi cítili komfortně.

120mm Whyte Trail Ready geometrie

Rámy série 800 jsou na rok 2017 zcela přepracované, využívající naši poslední evoluci Whyte geometrie, založenou na delší horní rámové trubce, krátkém představci a 720mm širokých řidítkách. Sérii 800 jsme postavili na vidlicích zdvihu 120mm, který jim dává chování opravdového trail biku.

Chytrá řešení

Nový rám vyniká díky chytrým řešením, jako je uchycení sedlovky “GetAGrip”. Snadno se nastavuje, je odolné vůči rozmarům britského počasí, ergonomické, a umožňuje jednoduchou manipulaci s páčkou sedlovky zkřehlým prstům i v zimě.  

Please reload

SPECIFICATION

SPECIFIKACE

GEOMETRY

GEOMETRIE

Velikost rámu / Výška jezdce

  • Vhodná velikost rámu pro Vás, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

“... každá jízda na Whytu v nás vzbuzovala nadšení a vyčarovala úsměv na tváři, poskočili jsme si na vlnkách, vrhali jsme se do kořenových pasáží, posílali to přes dropy a to vše se 100% důvěrou pro kolo pod námi.”

 

mbr magazín

bottom of page