top of page
405 
32 999 Kč / 1 222 €

GALERIE

PŘEDNOSTI

KEY FEATURES


Počínaje řazením SRAM 1 x 11, konče hydraulickýma kotoučovýma brzdama Tektro, je Whyte 405 bezesporu jedím z nejlépe vybavených mountain biků pro mládež.

Více jistoty, více ovladatelnosti

Začali jsme jinak. Nasazení kol o průměru 26” u našich dětských kol, je obdobou přechodu na průměry 27.5"/650b u trailových hardtailů pro dospělé. Znamená to více jistoty, více ovladatelnosti a plynulejší jízdu.

Vyladěno pro malé ruce

Díky nové sadě SRAM GX 1 x 11 s řazením otočnou rukojetí Gripshift, nemají malé dětské ruce problém obsáhnou obrovský rozsah převodů, ale tím to pro nás neskončilo. Vybrali jsme kliky XSYNC  s přímou montáží převodníků a vy si tak jednoduše přizpůsobíte bike svým požadavkům.

Get A Grip

405 je osazená naším vlastním Whyte Getta Grip systémem uchycení sedlovky v rámu. Ten umožňuje jednoduše zvyšovat a snižovat sedlo přímo na trailu i malým zmrzlým prstíkům.

Please reload

SPECIFICATION

SPECIFIKACE

GEOMETRY

GEOMETRIE

Velikost rámu / Výška jezdce

  • Vhodná velikost rámu pro Vás, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

Kola 26” mění pravidla hry. Dávají dětskému kolu Whyte 405 mrštnost a schopnost lehce překonávat překážky náročného terénu bez pocitu strachu. Osazené specifickými plášti pro přední a zadní kolo dodávají přilnavost za každého počasí.

bottom of page