top of page
Wessex
73 999 Kč / 2 741 €

GALERIE

PŘEDNOSTI

KEY FEATURES

"Ve Whyte si stanovili jasný cíl. Vytvořit to nejodolnější, nejspolehlivější, a nejkonfortnější kolo do nejhorších podmínek.  Povedlo se jim to. Je to obdivuhodné kolo."

Vítěz "Sportive and Endurance Bike of the Year 2016-17" magazínu road.cc

Ideální silniční kolo

Wessex je navržen na všechny podmínky, jaké můžete nejen u nás v Británii nalézt. Byl testován na různých površích silnic, aby následoval poslední vývojové trendy v oblastech snížení valivého odporu a zvýšení komfortu. Proto je postaven na bezdušových kolech s velkoobjemovými plášti Schwalbe, obutých na širokých ráfcích Easton AR. 

Každý den jinou cestou

Je jedno jestli cestuješ na velké vzdálenosti, trénuješ v zimě nebo vyrážíš v létě na švih. Wessex osazený hydraulickými kotoučovými brzdami nabízí kombinaci cyklokrosové odolnosti a pravé silniční geometrie.   

Mimořádně universální

12mm pevná osa, bezdušová kola, kotoučové brzdy a hlavně možnost namontovat regulérní naše dlouhé blatníky Whyte, dělají z Wessexu neoddiskutovatelně nejuniversálnější karbonové silniční kolo, jaké jsme kdy postavili.

Please reload

SPECIFICATION

SPECIFIKACE

GEOMETRY

GEOMETRIE

Velikost rámu / Výška jezdce

  • Vhodná velikost rámu pro Vás, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

"Neznáme lepší silniční kolo pro celoroční jízdu v britském počasí"

 

Vítěz "Commuter Bike of the Year 2016-17" magazínu road.cc

bottom of page