top of page
801
27 999 Kč / 1 037 €

GALERIE

PŘEDNOSTI

KEY FEATURES

"Úžasně vymyšlené rámy v těch správných velikostech dělají z 801 raketu. Ta z Vás, ale nevytřese duši jako některé hardtaily pro začátečníky". 

mbr magazín

Rychlost a ovladatelnost

Řada našich hliníkových hardtailů nabízí skvělý mix zábavy, rychlosti a ovladatelnosti.  801 je vstupenkou do této kategorie s osazením Shimano a vidlicí RockShox Silver 30 Solo Air 120mm.

Whyte Trail geometrie

Rámy série 800 jsou na rok 2017 zcela přepracované, využívající naši poslední evoluci Whyte geometrie, založenou na delší horní rámové trubce, krátkém představci a 720mm širokých řidítkách. Sérii 800 jsme postavili na vidlicích zdvihu 120mm, který jim dává chování opravdového trail biku.

Chytrá řešení

Nový rám vyniká díky chytrým řešením, jako je uchycení sedlovky “GetAGrip”. Snadno se nastavuje, je odolné vůči rozmarům britského počasí, ergonomické a umožňuje jednoduchou manipulaci s páčkou sedlovky zkřehlým prstům i v zimě.  

Please reload

SPECIFICATION

SPECIFIKACE

GEOMETRY

GEOMETRIE

Velikost rámu / Výška jezdce

  • Vhodná velikost rámu pro Vás, se může lišit dle jízdního stylu a očekávaných vlastností kola. Využijte našich zkušeností, rádi Vám poradíme.

Whyte 801 hardtail je v každém ohledu mimořádný bike. Lehký, pevný rám, komponenty, co skvěle plní svou funkci. Jízda na trailu je nejen super zábavná, ale také velmi efektivní.

bottom of page